Jsme tady především pro lidi, živnostníky i menší firmy. Naším cílem je, vám na jednom místě přinášet ten nejaktuálnější přehled operativních leasingů v Česku. Srovnávač nebo porovnávač cen? Říkejme tomu, jak chceme. Nám jde především o úsporu vašeho času, ucelenou nabídku a nezávislý pohled na produkty operativního leasingu.

Z našeho katalagu nabídek operativního leasignu od několika desítek poskytovatelů si dle základních parametrů jako je doba nájmu a početu najetých kilometrů vyberte Váš ideální vůz. Následně vyplňte formulář, který se Vám otevře po stisknutí tlačítka "Chci tento vůz", vyplňte pát základních údajů a odešlete. Vaši poptávku zkontrolujeme a předáme příslušnému poskytovateli nabídky nebo partnerovi pro danou značku.

Pokud budete potřebovat si ujasnit nějaké parmatery nebo máte dotaz neváhejte nás kontktovat na tel.: 774 133 408 nebo e-mailu info@naoperak.cz

Chyběl nám přehled operativních leasingů, tak jsme si ho vyrobili

NaOperák.cz - všechny akční nabídky operativních leasingů na jednom místě

Za naším projektem jsou lidé, kteří věří v operativní leasing. Vznikli jsme, protože jsme se sami hodiny probírali nabídkami operativního leasingu a stále jsme se nemohli dopočítat, která pro nás bude nejvýhodnější. Nikde nebyl pohromadě přehled toho, co český trh nabízí. Proto jsme se rozhodli, že ho vytvoříme sami a založili jsme v roce 2016 naoperak.cz. První funkční přehled akčních nabídek operativního leasingu v Česku. 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné