Menší auto na operativní leasing? Vytvořili jsme přehled těch nejoblíbenějších.

Menší auto na operativní leasing? Vytvořili jsme přehled těch nejoblíbenějších.

Katka a Petr se právě nastěhovali do prvního společného bytu. Jako každý chtějí být i oni mobilní, a tak plánují pořídit si menší auto. Mělo by se s ním ve městě snadno parkovat a nemělo by být příliš drahé. Oba žijí naplno, svůj čas věnují práci, cestování a koníčkům, a proto nechtějí řešit provoz auta. Vybrali jsme pro ně tedy 5 menších aut na operativní leasing, se kterými budou moci jezdit bez starostí.

 

Škoda Fabia Active Plus za 3 533,- Kč měsíčně vč. DPH

Ověřená klasika. Škoda Fabia v základní výbavě ACTIVE je důkazem, že spolehlivé nové auto, lze díky operativnímu leasingu pořídit i pod čtyři tisíce měsíčně. Litrový motor o výkonu 44 kW má nízké provozní náklady a do města se skvěle hodí. Výbava zahrnuje manuální klimatizaci, elektricky ovládaná přední okna a zpětná zrcátka. Doba nájmu činí 60 měsíců, Katka a Petr tak celých pět let nebudou muset řešit výběr auta. Oba mohu zůstat v klidu také při nehodě nebo poruše. Nabídka operativního leasingu totiž zahrnuje zákonné i havarijní pojištění včetně pojištění čelního skla a asistenčních služeb.

Ostatní nabídky Škoda Fabia na operativní leasing naleznete zde

Hyundai i10 Family + Club za 4 507,- Kč měsíčně vč. DPH

Servis v ceně. S Hyundai i10 na operativní leasing budou Katka s Petrem platit jen benzín a měsíční splátku. Nejmenší Hyundai s motorem o výkonu 48,5 kW, metalízou a klimatizací totiž ušetří našemu páru také náklady spojené se servisem. V měsíční splátce operativního leasingu jsou zahrnuty servisní služby včetně přezouvání a uskladnění pneumatik. Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění, u kterého je zde navíc spoluúčast pouze 5 %.

Další nabídky Hyundai i10 na operativní leasing si můžete prohlédnout zde

Peugeot 208 Active za 4 495,- Kč měsíčně vč. DPH

Do pěti tisíc měsíčně seženou Katka a Petr na operativní leasing také Peugeot 208. S motorem 1,2 PURETECH o výkonu 60 kW nebudou rychlé starty z křižovatek žádný problém. Oba si mohou užívat bohatou výbavu, ve které nechybí boční airbagy, ESP, diodové denní svícení nebo třeba rádio s dotykovou obrazovkou a USB konektivitou či navigace. Parkování ve městě navíc usnadní zadní parkovací asistent.

Na ostatní nabídky Peugeot 208 na operativní leasing se podívejte zde

Citroën C3 Shine za 5 361 měsíčně vč. DPH

Mladému aktivnímu páru by se mohl hodit také nový Citroën C3. Na operativní leasing si mohou pořídit stylový kousek z edice SHINE. Plastové kryty lemů prozrazují, že je nová C3 vlastně takové malé SUV, takže se Katka s Petrem nemusejí bát vyrazit ani na polní cestu. Výbava je skutečně bohatá, nechybí navigace se sedmipalcovým dotykovým displejem, zadní parkovací kamera ani vyhřívaná přední sedadla.

Aktuální nabídky Citroën C3 na operativní leasing si můžete prohlédnout zde

Volkswagen Polo Start za 5 159,- Kč měsíčně vč. DPH

Na operativní leasing je k mání také Volkswagen Polo. Oblíbený malý Volkswagen nabízí klimatizaci, ESP, denní svícení nebo třeba asistent rozjezdu do kopce. Nabídka operativního leasingu zahrnuje kompletní pojištění, navíc i zde nezaplatí Katka s Petrem ani korunu navíc za servisní služby, ty jsou totiž již zahrnuty v měsíční splátce.

Další nabídky Volkswagen Polo na operativní leasing naleznete zde


A co vy? Vybrali jste si? Přehled všech aktuálních nabídek operativního leasingu naleznete na NaOperak.cz

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné