Ojeté Volvo V40 uchvacuje nejen cenou. Proč?

Ojeté Volvo V40 uchvacuje nejen cenou. Proč?

Začít designem nebo bezpečností? Vyzdvihnout ve své době revoluční systémy a technologie, starající se o pohodlí a bezpečnost posádky, nebo fakt, že jde po sedmi letech stále o super tichý vůz budící dojem daleko většího, dražšího soupeře?

To všechno totiž bylo a je Volvo V40. A taky stylový pětidvéřový hatchbag s liniemi tolik typickými pro Volvo. Jedním slovem „nadčasovka“!

Zeptali jsme se Petra Pechera, vedoucího prodeje ojetý vozů Volvo dealerství Auto Průhonice.

První vůz ve své třídě, který spolu se systémem rozpoznávání chodců disponoval i airbagem pro chodce. „Když V40 přišla na svět, mohla se rovnou pochlubit skvělým výsledkem v nárazových testech Euro NCAP, získala totiž nejvyšší počet pěti hvězdiček. Jako první vůz v historii získal nejvyšší hodnocení v ochraně chodců,“ hodnotí pozitiva Volva V40 Petr Pecher a dodává: „O posádku se pak postará celá řada bezpečnostních systémů, mezi jinými druhá generace City Safety, protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h nebo systém ochrany krční páteře na předních sedadlech WHIPS.“

Volvo V40 je superbezpečný hatchbag, který našel ideální kompromis mezi komfortem v podobě pocitu jistu a bezpečí a sportovních duchem. Zkrátka „držák“ v mnoha ohledech.

„Pro nás je V40 evergreen. Ročně takových zánovních ‚vé čtyřicítek‘ v super kondici prodáme v našich bazarech v Průhonicích, Dejvicích, Stodůlkách či v brněnském dealerství Auto Cardion stovky. Za super cenu tak zákazník dostává skvěle vybavené auto a nejen to, baví je i nadčasový design Volva V40, čemuž absolutně rozumím. Ani mně se po těch letech neokoukala, jeden z nejhezčích hatchbagů vůbec. A když k tomu přidáte fakt, že to bylo ve svém segmentu nejbezpečnější auto, není co řešit.“

Kompletní nabídku vozů Volvo V40 najdete na portálu našeho partnera VOLVISTA.CZ >

  • Nejbezpečnější auto ve své třídě!

  • Komfortní sportovec zn. univerzal.

  • Ochránce chodců i posádky.

  • Nízká spotřeba.

  • Spolehlivý za všech okolností.

  • Elegantní nadčasový design.

  • Úctyhodný vnitřní prostor.

  • Interiér efektní i okouzlující zároveň.

 

Skvělé VOLVO V40 naleznete stále i v nabídkách operativní leasingů >.

 

 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné