Ojeté vozy Volvo přímo ze Švédska?  Volvisté vědí, v čem je rozdíl.

Ojeté vozy Volvo přímo ze Švédska? Volvisté vědí, v čem je rozdíl.

Když současní šéfové prodeje ojetých vozů Volvo před lety přebírali bazar výrazně menších rozměrů v Průhonicích, přišli s jasnou představou, jak to změnit.

Úkol zněl jasně: Prodávat pouze auta v top kondici, prověřená a taková, kde můžeme ručit nejen za původ, nájezd kilometrů, ale i perfektní stav. A navíc? Změnit úroveň prodeje tak, aby zákazník téměř nepoznal rozdíl mezi nákupem nového nebo zánovního auta. A to se u našeho partnera v Auto Průhonice podařilo naplnit beze zbytku.

 

Auta, která denně nabízejí na prodejní ploše velkého krytého showroomu totiž pocházejí přímo ze Švédska. Drtivá většina vozů Volvo z nabídky VOLVISTA.CZ totiž pochází z flotily manažerů a zaměstnanců továrny Volvo ve švédském Göteborgu. Průhoničtí vozy nakupují v uzavřených dražbách. Koupená auta díky jejich původu projdou ještě před cestou do Průhonic profesionální prohlídkou technického i vizuálního stavu přímo v centrále Volvo, kde se odstraní případné drobné nedostatky.

 

Jakmile auta sjedou z kamionu v Průhonicích, projdou druhou důkladnou prohlídkou v dílnách autorizovaného Volvo dealera a až poté jdou takzvaně na plac. Díky dvojité servisní kontrole tak zákazník k nákupu vozu dostává záruku minimálně 1 rok.

 

Navíc přibližně 80 % vozů v nabídce Volvista splňuje podmínky záručního programu Volvo Selekt, což znamená, že se jedná o vozy vždy mladší 5 let s nájezdem menším než 150 000 km, a k těmto vozům dostává zákazník záruku minimálně 1 rok.

 

Nezanedbatelnou přidanou hodnotou pro zákazníky je i fakt, že jsme specialisti na značku Volvo. Takže ke všem zmiňovaným výhodám, jak je dokonalá kondice vozů, to že známe jejich původ, že vozu před prodejem projdou dvakrát prohlídkou u vyškolených Volvo mechaniků, přidáme ještě takovou „drobnost“, totiž že my Volvům rozumíme,“ vypočítává Petr Pecher, manažer prodeje ojetých vozů Volvo z Auto Průhonice. A dodává: „Všechna auta pohodlně najdete na webu Volvista na dvě kliknutí, prohlédnout resp. vyzvednout si vůz ale můžete na jakékoli naší pobočce. Kromě Průhonic taky ve Stodůlkách, v Dejvicích a pro zákazníky z Moravy taky ve Volvo dealerství Auto Cardion, v Brně na Heršpické.“

 

Co je záruka Volvo Selekt?

 

Pečlivě vybrané vozy

Vozy mladší 5 let s nájezdem méně než 150 000 km.

 

Důkladná kontrola a aktualizace

U každého vozu provedou vyškolení mechanici Volvo více než 100 dílčích kontrol a aktualizují jeho software na nejnovější verzi.

 

Záruka spokojenosti

Po dobu 30 dnů nebo do ujetí 1 500 km máte možnost vůz vyměnit.

 

Záruka a asistenční služba

S námi získáte minimálně 12 měsíců záruky bez omezení počtu kilometrů a službu Volvo Assistance.

 

volvo select

 

Nabídků vysoce kvalitních ojetých vozů z operativního leasingu značky VOLVO nalezente v naší nové sekci VOZY Z OPERATIVNÍHO LEASINGU.

Dokonce u nás najdete i několik výhodných nabídek na operativní leasing ojetých vozů.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné