Volvo na operativní leasing: roste zájem o individuální nabídky

Volvo na operativní leasing: roste zájem o individuální nabídky

Jitka Čurillová je volvistka tělem i duší, o své klienty pečuje jako manažerka prodeje již 13 let a švédské automobilce zůstává stále věrná. V rozhovoru pro NaOperak.cz vysvětlila, proč je nejlepší čas pořídit si na operativní leasing právě vozy značky Volvo od Auto Průhonice.

 

Volva prodáváte od roku 2004, jak jste se k této značce dostala a co vás na ní přitahuje?

V automobilové branži působím ještě o několik let více, ale když jsem před lety začínala pracovat pro značku Volvo, lákala mě hlavně jeho pověstná bezpečnost, na kterou sázím dodnes, kvalita a ochrana životního prostředí. Ve Volvu se cítím bezpečně a pohodově, stejné emoce se proto snažím předávat i svým klientům. Volvo považuji přímo za „obývací pokoj“ na čtyřech kolech, zvenku je decentní, aby zachovalo soukromí svého majitele, kterého si pak o to více hýčká uvnitř. Hlavním krédem značky je skutečnost, že vše je stvořeno pro Vás a kolem Vás.

Na webu NaOperak.cz lidé často hledají právě modely značky Volvo na operativní leasing. Co podle vás stojí za vzrůstající oblibou operativního leasingu?

Klienti se nás často ptají, kolik si mají připravit peněz na nové auto. V tu chvíli vstupuje do hry právě operativní leasing, při kterém není třeba složit akontaci. Jednoduše řečeno, klient podepíše smlouvu a hned může odjet novým vozem, platby následují až po jeho převzetí.

Další výhodou operativního leasingu je, že si klienti mohou vybrat mezi dvěma variantami – tzv. „full servisem“ a „čistě finanční službou“. V případě první uvedené varianty se klient nemusí vůbec o nic starat. Je tedy možné říci, že splátka kvalitního operativního leasingu by vždy měla zahrnovat i servisní služby. V našem programu Volvista, který poskytujeme ke každému nově prodanému vozu v případě jeho platby převodem nebo formou finančního leasingu či úvěru, je kompletní péče samozřejmostí. O vůz se dokážeme postarat 24 hodin denně – zajistíme jeho odtah, opravu i zapůjčení náhradního vozidla. Klient má navíc díky naší unikátní mobilní aplikaci Volvista všechny informace o svém voze na dosah.

Pro firemní zákazníky je zase důležité, že automobil na operativní leasing nezatěžuje aktiva společnosti, navíc jsou náklady na jednotlivá auta u operativního leasingu konstantní a díky tomu mnohem lépe plánovatelné. Zajímavé je, že operativní leasing není nijak limitován věkem, jakýkoliv podnikatel si tak v dnešní době může pořídit nové Volvo, aniž by ho musel vlastnit.

Jakou dobu pronájmu a nájezd kilometrů vaši klienti nejčastěji volí?

Nejčastěji volí dvou nebo tříletý pronájem, průměrně přitom najedou 30 000 km ročně, s čímž souvisí další výhoda operativního leasingu. Během prvních 100 000 km provozu jsou totiž náklady na servis vozu vždy nižší, než při pozdějších vyšších nájezdech, klient tak v měsíční splátce zaplatí jen povinné servisní prohlídky a odpadá mu starost o výměnu větších a dražších komponentů, například rozvodů.

Značka Volvo je mimo jiné pověstná také tím, že si zákazník může svůj vůz sestavit podle jeho přání, skladové vozy nabízíme jen velmi omezeně. Lidem již nestačí předem určené stupně výbavy a i v rámci operativního leasingu si chtějí své nové Volvo nakonfigurovat podle svých potřeb. U nás v Auto Průhonice máme široké zázemí, díky tomu tak opravdu můžeme přistupovat ke každému klientovi individuálně.

Které vozy Volvo jsou nejoblíbenější a na jaké novinky se mohou zákazníci v budoucnu těšit?

Poté, co byla ukončena výroba staré generace modelů Volvo V70 a XC90, je to nyní jednoznačně model XC60. V příštím roce automobilka Volvo představí nástupce tohoto modelu, prodej obou generací bude probíhat začátkem roku 2017 souběžně. Od loňského uvedení nového modelu Volvo XC90 II, který je zcela jistě novým mezníkem nejen v bezpečnosti, ale také v oblasti konektivity, úspory nákladů a šetrnosti k životnímu prostředí bude značka Volvo pokračovat s obměnou i ostatních modelů. Na začátku roku 2017 se nejvíce těšíme na příchod nového Volvo V90 Cross Country, přičemž první předváděcí jízdy bychom zájemcům mohli přislíbit již v březnu, nabídky možného financování operativního leasingu můžeme kalkulovat již nyní.

Zmínila jsem, že Volvo klade v poslední době stále větší důraz na ekologii. Budoucnost vidíme v rozšíření nabídky úsporných čtyřválcových motorů a rozvoji hybridních pohonů.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné