6 věcí, které s operativním leasingem nemusíte

6 věcí, které s operativním leasingem nemusíte

Vlastní auto, to je neomezená svoboda a často bohužel také zbytečné náklady a starosti. Přitom existuje způsob jak jezdit novým autem bez stresu. Zde je seznam šesti věcí, kterých vás operativní leasing ušetří.

 

1. Nemusíte platit servis ani pojištění

U kvalitního operativního leasingu jsou v měsíční splátce zahrnuty servisní služby a zákonné i havarijní pojištění. Vy tak můžete mít nové auto bez starostí, stačí jen jezdit, tankovat a platit měsíční splátku.

2. Nemusíte mít strach z nečekaných výdajů

Měsíční náklady na provoz auta zůstávají konstantní a jsou proto dobře plánovatelné.

3. Nemusíte si kupovat „celé“ auto

Díky operativnímu leasingu zaplatíte jen to, co opravdu využijete. Ve splátkách operativního leasingu zaplatíte po dobu pronájmu auta pouze rozdíl mezi pořizovací cenou nového vozu a zůstatkovou hodnotou ojetiny.

4. Nemusíte jezdit veteránem

Operativní leasing vám zajistí stále nové, spolehlivé a bezpečné auto. Po uplynutí doby pronájmu auto vrátíte a můžete ho ihned vyměnit za nové.

5. Nemusíte řešit prodej ojetiny

Po skončení pronájmu přebírá další prodej auta poskytovatel operativního leasingu. Vy se tak vyhnete vyjednávání o ceně v autobazaru i administrativě spojené s přepisem auta na nového majitele.

6. Nemusíte dělat kompromisy

Potřebujete letos auto do města, ale příští rok se chcete přestěhovat na venkov a proto by se vám pak více hodilo SUV? Žádný problém, s operativním leasingem můžete auta měnit snadno a rychle, jednoduše si vždy pronajmete přesně takové auto, jaké potřebujete.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné