Albion Cars, nový autosalon značek Jaguar a Land Rover

Albion Cars, nový autosalon značek Jaguar a Land Rover

Moderním a v ČR rozlohou největší showroom i servis Albion Cars na nové adrese K Chotobuzi 333 v Čestlicích, vychází z globálního konceptu britských značek s důrazem na čistý elegantní design, nové technologie a kvalitní materiály.

SHOWROOM

Rodinné SUV Discovery Sport, sportovní výkonné vozy Jaguar a cenami ověnčený čistě elektrický Jaguar I-PACE, ale také majestátní a luxusní SUV řady Range Rover, off-road vozy, jimž aktuálně vévodí nový model ikonického Defenderu.

Na showroomu rozděleném na sekce Jaguar a Land Rover najdete na ploše necelých 500 m2 kompletní modelovou řadu obou značek, ale také prostor, kde si zákazníci mohou nakonfigurovat svůj nový vůz on-line, kavárenský bar, kde naservírují vynikající kávu sympatické kolegyně, obchůdek s merchandisingem obou značek a klidovou zónu a odkud přes prosklenou stěnu zákazníci vidí mechanikům doslova pod ruce. Mohou tak sledovat opravu svého vozu.

albion

SERVIS

Transparentní, vzdušné a přes prosklenou stěnu s showroomem propojené servisní zázemí vybavené nejmodernějšími technologiemi s celkem 15 do podlahy zabudovanými zvedáky pro servisní stání se rozprostírá na velkorysé ploše přes 1000 m2. Dvě stání s nejlepším dostupným vybavení pro diagnostiku vozů na trhu.

Servis je také vybaven novým mycím centrem s dvěma stáními pro ruční mytí a s šesti mycími boxy s nejmodernější kartáčovou myčkou s kartáči z polyuretanu, které neškrábou a jsou nejšetrnější k laku vozů. Máme i nové leštící centrum. Oběma provozy projde po servisu každý vůz

albion

BAZAR

Zcela nový, světlý showroom ojetých vozů a parkovací plochy na střeše i venkovních terasách dealerství Albion Cars zákazníkům zaručuje největší nabídku v ČR, až 80 prověřených zánovních a ojetých vozů značek Jaguar a Land Rover pod jednou střechou. Samozřejmostí je nabídka prodloužených záruk i výkup ojetých vozů všech značek.

albion

Těšíme se na vás.  D1 Exit 8

Skvělé nabídky vozů Jaguar a Land Rover nejen na operativní leasing najdete na https://www.albioncars.cz

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné