Cestujte s dětmi pohodlně a bezpečně! Rodinné auto na operativní leasing

Cestujte s dětmi pohodlně a bezpečně! Rodinné auto na operativní leasing

Říká se, že když se člověku narodí děti, změní se mu od základů život. Je to jistě pravda. A kromě mnoha jiných věcí se většinou zvažuje i pořízení nového auta.

Najednou je totiž v autě potřeba víc prostoru, vzadu se hodí větší kufr třeba na kočárek a určitě začnou rodiče víc myslet i na bezpečnost. Nebo je najednou nutné pořídit do rodiny druhé auto. Problém je v tom, že na trhu se sice nabízejí velká, bezpečná a spolehlivá auta, ale z jejich cenovek na nás zívají takové částky, že si je málokterá mladá rodina může dovolit.

Sice je možné si pořídit auto na úvěr, ale ten má mnoho nevýhod, včetně vysokých splátek a starostí s péčí o postupně stárnoucí vůz. Ostatně není nic horšího, než když vám auto vypoví službu zrovna ve chvíli, kdy potřebujete odvézt dítě do školy nebo k lékaři.

Dřív u nás bývalo zvykem kupovat ojetiny, ale dnes se tak překotným tempem vyvíjejí technologie, že nové auto je se všemi asistenčními systémy, počtem airbagů a výkonnějšími brzdami o hodně bezpečnějším dopravním prostředkem než třeba jen pět let starý vůz. Navíc všechna nová auta už dnes automaticky mají tzv. SOS Call, který v případě nehody sám zavolá pomoc. A právě bezpečnost je pro každého rodiče na prvním místě.

Není tedy překvapení, že stále více mladých rodin sahá po moderním a praktickém řešení – operativním leasingu.

JAK FUNGUJE „OPERÁK“

Co je vlastně operativní leasing? Jednoduše řečeno jde o službu, která vám umožní jezdit takovým vozem, jaký potřebujete a chcete, aniž byste si ho museli za velké peníze kupovat nebo se o něj jakkoli starat.

Operativní leasing totiž funguje tak, že dostanete k dispozici téměř jakékoli nové auto podle vašeho výběru a za jeho užívání jenom platíte pevně stanovenou měsíční částku. Obrovskou výhodou je, že veškeré poplatky (hlavně povinné ručení a havarijní pojištění, ale někdy i dálniční známku) zajišťuje a platí poskytovatel. Všechno je v ceně smluvené částky. Poskytovatel se může starat dokonce i o pravidelný servis, jako jsou pravidelné kontroly a výměna pneu.

I když si tedy nemůžete nebo nechcete za drahé peníze pořizovat nové auto, můžete jím jezdit. Na rozdíl od klasického leasingu nemusíte skládat akontaci, a především nemáte s péčí o auto žádné starosti.

Když to shrneme, operativní leasing má tyto výhody:

  • Téměř jakékoli auto, které potřebujete, bez ohledu na cenu
  • Mobilita bez jakýchkoli starostí
  • Bezpečný nový vůz se všemi moderními asistenty
  • Smlouva klidně jen na 6 měsíců

 

ALE JAK NAJÍT NEJLEPŠÍ NABÍDKU?

Protože je díky svým nesporný výhodám operativní leasing stále oblíbenější, logicky se také úměrně tomu rozšiřuje nabídka. Takže když začnete hledat tu nejvýhodnější, snadno se vám z toho zamotá hlava.

Ale proto je tady náš server Naoperák.cz (www.naoperak.cz), který vám umožní najít tu nejvýhodnější nabídku pro každý model, který si vyhlédnete. U každé nabídky vám zobrazí veškeré podmínky, včetně ceny, minimální délky leasingu a všech dalších podmínek.

Důležité je, abyste si nejdřív sami ujasnili, co potřebujete. Nejde jen o typ auta, ale třeba i o to, kolik kilometrů ročně najezdíte nebo za jak dlouho byste chtěli přejít na novější model.

A jaké varianty na serveru Naoperák.cz najdou rodiny s menšími dětmi?

Líbil by se vám třeba rodinný vůz Volkswagen Touran za cenu kolem 5.000 Kč měsíčně? Máte ho mít! Pokud vám nevadí plácnout se přes kapsu trochu víc, můžete si vybrat bezpečné Volvo XC40 za 7.500 Kč, nebo Hyundai Tucson s plným servisem za cca 7.999 korun.

A jestli naopak potřebujete ušetřit, jistě vás potěší, že sympatický kombík Kia Ceed je v nabídce už od 4.999 Kč měsíčně. Tolik peněz dáte v podstatě i za provoz auta, které je vaše, a tady přitom nemusíte platit ani korunu z pořizovací ceny!

PROSTĚ SI VYBERTE A JEZDĚTE

U nás najdete nabídky operativního leasingu dokonce i na starší vozy nebo elektromobily a porozhlédnout se můžete také mezi skladovými vozy. A pokud si nevíte rady, zavolejte jim na infolinku (774 133 408), kde vám s výběrem vozu velmi ochotně poradí.

A jestli nechcete, aby vám utekly mimořádné výhodné nabídky, přihlaste se k odběru newsletteru – budete mít jistotu, že ta nejvýhodnější auta „přijedou“ sama až do vaší e-mailové schránky.

Operativní leasing je trend současnosti a pro mladé rodiny je to možná vůbec nejlepší volba. Ať už potřebujete nový, bezpečný a velký vůz, nebo druhé auto do rodiny, operativní leasing vám umožní vybrat si ten pravý model bez omezení kvůli ceně, a ještě vám ušetří spoustu starostí.

Zdroj: ModryKonik.cz

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné