Drsňák Ford Ranger v novém kabátě, v akci jen za 9 099 za měsíc!

Drsňák Ford Ranger v novém kabátě, v akci jen za 9 099 za měsíc!

V posledních měsících na náš trh dorazil vylepšený terénní pick-up Ford Ranger. Mimořádně robustní pracovní auto je zase o něco lepší a navíc s operativním leasingem můžete tohoto terénního dříče mít už za 9 099 Kč měsíčně. To za to stojí!
Ale pozor akční nabídka společnosti FORD MOTOR COMPANY trvá do konce června, takže chcete-li Rangera zaměstnat naplno, o což si ze své podstaty sám říká, měli byste si pospíšit. Pojďme si ale shrnout, co všechno v sobě skrývá velice příjemná částka 9 099 Kč za měsíc.


Akontace? 0 %

Stejně jako u každého operativního leasingu platí počáteční akontace 0 %. Zaplatíte tedy pronájem vozu měsíční splátkou a jezdíte. Součástí je pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s 10% spoluúčastní, což v případě dopravního karambolu mile potěší. Nechybí silniční daň a poplatek za rádio. Chcete-li něco navíc, třeba zajištění nároku v případě zavinění nehody, doporučujeme obrátit se na autorizovaného partnera Ford, který vám připraví nabídku šitou na míru jen a jen vám.

Tři roky bez starostí

Doba nájmu tohoto aktuálně nejprodávanější vozu svého segmentu u nás i v Evropě je 36 měsíců. Tři roky si tedy s tímto všestranným pracantem užíváte a pak jej jednoduše vrátíte poskytovateli. Nemusíte se starat o zůstatkovou hodnotu auta a jeho opětovný prodej s nepříjemným smlouváním o ceně. Není to úžasné?

ranger ford


Miluje terén

Uveze až 1208 kg, utáhne přívěs o hmotnosti až 3,5 t a byl sestrojen pro brodění až do hloubky 800 mm. Nový Ranger se nezastaví před ničím. Můžete se na něj spolehnout i v těch nejnepříznivějších podmínkách. Zvládne i tu nejtěžší práci a v každodenním provozu vám zprostředkuje mimořádný zážitek z jízdy.

Chytrý jak čert

Systém Ford SYNC 2 s hlasovým ovládáním a 8‘‘ dotykovým displejem, adaptivní tempomat s detektorem bezpečné vzdálenosti, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a systém pro automatické navrácení do jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek a sledování bdělosti řidiče: to všechno jsou významné nové prvky výbavy. Zdokonalené motory a převodovky spolu se systémem Stop-Start a novým elektrickým posilovačem řízení stojí za mimořádně příznivými hodnotami spotřeby paliva a emisí CO 2 v kombinovaném režimu: 6,9 l/100 km a 181 g/km.

Financování operativním leasingem v číslech

Pro verzi Ford Ranger Start Edition Double Cab, 118 kW/160 k, přiřaditelný pohon všech kol as manuální převodovkou Počáteční akontace 0 % Doba nájmu 36 měsíců Nájezd během doby nájmu 60 000 km Měsíční splátka 9 099 Kč Platí do 30. 6. 2016

Hlavní prvky výbavy

Elektronický stabilizační systém ESP, Protiblokovací systém ABS, Asistent pro rozjezd do kopce, sjezd z kopce, Funkce stabilizace přívěsu (je-li namontováno tažné zařízení), Elektronická automatická uzávěrka zadního diferenciálu, Paket OFF-ROAD: mechanická uzávěrka diferenciálu zadní nápravy, ochrana pod motorem, převodovkou a nádrží, Elektronické přepínání pohonu nápravy za jízdy, 7 airbagů, Manuální klimatizace, Rádio AM/FM, konektor USB, CD přehrávač, 4" barevný displej, 4 reproduktory vpředu a 2 reproduktory vzadu, systém SYNC 1.1 vč. Bluetooth a nouzového volání, Tempomat, Palubní počítač, Ochranná vana v nákladovém prostoru, Elektricky ovládaná přední okna, Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka, 16'' ocelová kola, pneumatiky 255/70 R16, Lak: bílá Frozen nebo červená Colorado, Potahy: látkové, látka Limewire/Pulse, barva River Rock.

Detail nabídky na operativní leasign FORD RANGER na: www.naoperak.cz/operativni-leasing/ford-ranger-start-edition

[Drsňák Ford Ranger v novém kabátě, v akci jen za 9 099 za měsíc!]
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné