Operativní leasing Jeep Renegade : ideální dobrodruh do města, v limitované edici za  6 666 Kč měsíčně

Operativní leasing Jeep Renegade : ideální dobrodruh do města, v limitované edici za 6 666 Kč měsíčně

Jeep prodával SUV ještě předtím, než byly cool. Vždyť už od 70. let 20. století je ikonickou značkou pro bytelné užitkové vozy. A protože doba si žádá městský džíp, vyšel Jeep Renegade tomuto požadavku maximálně vstříc. V limitované akci můžete mít na operativní leasing tohoto retro off road sympaťáka s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi za ďábelskou cenu 6 666 za měsíc. Tady je pár důvodů, proč do toho jít.

 

Jako u každého operativního leasingu nemusíte na začátku platit ani korunu, počáteční akontace je nula. Zaplatíte pronájem vozu měsíční splátkou a jezdíte. Součástí je pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s 10% spoluúčastní, což v případě nehody mile potěší. Ve splátce je také silniční daň a poplatek za rádio. Chcete-li něco navíc, třeba zajištění nároku v případě zavinění nehody, výměnu pneumatik nebo pravidelný servis, doporučujeme obrátit se na autorizovaného prodejce vozů Jeep, připraví vám konkrétní kalkulaci.

Teď ale k tomu nejdůležitějšímu, aktuálně totiž Jeep na trh přichází s opravdu skvělou a nutno podotknout také limitovanou akční nabídkou. V levnější variantě můžete pořídit Jeep Renegade 1,4 Multiair Limited 140 k za 6 666 Kč s DPH měsíčně, chcete-li si připlatit, je tady pro vás Jeep Renegade 2,0 Mjt 4x4 Limited 140 k za 8 999 Kč s DPH měsíčně. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pojďme už konečně k samotným vlastnostem vozu.

Nezaměnitelný originál

Když před dvěma lety na ženevském autosalonu designéři automobilky Jeep Odpadlíka (v překladu Renegade, pozn. red.) představili, získali ovace nejen od laického, ale i odborného publika. Bylo nadmíru patrné, že Renegade ve skutečnosti žádným odpadlíkem není. U nás se pak tento městský džíp prodává od konce roku 2014 a jde o společný projekt značek Fiat a Jeep.

Roztomilý Renegade je stylové auto ideální pro městské ježdění. Oblíbí si jej mladí řidiči, kteří hledají trochu jiné SUV do města, páry všech věkových kategorií a nepohrdne s ním ani menší rodina. Mimo silnici se s ním při cestě na chatu nemusíte bát kdejaké louže nebo hrbolu, koneckonců Renegade nabízí několik provedení odstupňovaných podle schopností poradit si s terénem. V této souvislosti je dobré zmínit verzi Renegade Trailhawk, která nabízí schopnosti na úrovni Trail Rated, a to díky standardnímu pohonu Active Drive Low, ochranným krytům podvozku a 17palcovým offroadovým litým kolům s terénními pneumatikami. Milovníky detailů zase jistě zaujmou osobitá koncová světla se vzorem vojenského kanystru.

Nízká spotřeba i v terénu

Auto na první pohled vyzařuje kamarádsky dobrodružnou povahou. V ulicích města jej opravdu nepřehlédnete. Někdo nad tím může ohrnovat nos, ale s Odpadlíkem zkrátka vystoupíte z davu. Chválíme designéry, protože je skutečně patrné, že si dali záležet, aby skloubili tradici značky s moderními trendy. Jeep Renegade měří na délku 4,3 m a řadí se tak k nejkratším SUV nižší střední třídy, i přes menší vnější rozměry je ale jeho kabina prostorná a pohodlná. Auto je pro pět osob, mile potěší funkční a velkorysý zavazadlový prostor.

Velmi dobrá je také ergonomie při řízení. Nastavitelný volant v obou směrech umožňuje každému najít tu nejlepší polohu. Jízdní vlastnosti modelu s vysokou světlou výškou a malým rozvorem příjemně překvapí. Pohon všech kol zajišťuje elektronicky řízená mezinápravová spojka, připojující v případě potřeby zadní nápravu. Auto má nízkou spotřebu, a to i v režimu kombinující terén.

Spolehlivý bodyguard vaší jízdy

Za zmínku stojí použití nejmodernějších bezpečnostních technologií, které vám pomohou vyhnout se nepříjemnostem na silnici, a rozhodně doporučujeme si za ně připlatit. Na mysli máme především funkci sledování mrtvého úhlu nebo zadního parkovacího asistenta. Méně zkušenému řidiči zase pomůže tzv. Blind spot monitor, který hlídá bezpečné přejíždění mezi pruhy. Dokonalá je rovněž funkce, která automaticky použije brzdy, zjistí-li, že se vaše vozidlo blíží k dalšímu příliš rychle. Důkazem, že Renegade je plnohodnotným strážcem vaší bezpečnosti, budiž to, že auto získalo prestižní pětihvězdičkové ocenění Euro NCAP s celkovým hodnocením 80 ze 100.

Co dodat na závěr? Jestli si nebojíte neotřelého designu, váš rozpočet není nekonečný a chcete mít auto, na které je spoleh a zároveň něco vydrží, přesně pro vás je Jeep Renegade, který je svěžím vánkem mezi malými SUV.

 

Limitovaná nabídka operativního leasingu Jeep Renegade

Jeep Renegade 1,4 Multiair Limited 140 k za 6 666 Kč s DPH měsíčně

Jeep Renegade 2,0 Mjt Limited 140 k za 8 999 Kč s DPH měsíčně

 

S Odpadlíkem on-line 24 hodin

S modelem Jeep Renegade jste vždy připojeni. Hudba, zábava, sociální sítě, zprávy a mapy. To vše díky aplikaci Uconnect LIVE s 5 nebo 6,5 palcovou dotykovou obrazovkou. Aplikace je ke stažení na Apple App Store a Google Play.

 

Hodnocení bezpečnosti

bezpečnost dospělého 87%

bezpečnost dítěte 85%

Zdroj: Euro NCAP 2014


 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné