Mini auta na operativní leasing. Pořiďte si ideálního společníka do města!

Mini auta na operativní leasing. Pořiďte si ideálního společníka do města!

Známe to všichni – hustý provoz, modré zóny, přeplněná a drahá parkoviště. Projet bez problémů městem a ještě k tomu najít volné místo na parkování je čím dál těžší. Možná i to je důvod, proč neustále roste poptávka po malých vozech, ideálních pro městský provoz, na operativní leasing.

 

 

Fiat 500, Hyundai i10 a Škoda Citigo. Trojice mini automobilů, kterou uživatelé na serveru NaOperak.cz hledají nejčastěji. Důvod? Mini auta potřebují málo místa k parkování, mají malou spotřebu, dostatečně velký zavazdalový prostor na nákupy a jejich ceny jsou velmi příznivé. Navíc jsou i přes svou „velikost“ bezpečná.

Mluvit ale o voze „pro manželku“ už dávno není in. Mini kategorie láká stále početnější skupinu mladých, samostatných a často ekonomicky i společensky velmi úspěšných lidí. Kloubí se zde vysoký komfort, bezpečnost a praktičnost s moderním designem. Mini auta jsou zkrátka cool.

Fiat 500 - operativní leasing od 4.444 Kč / měs. vč. DPH

Ikonický Fiat 500 jednoznačně patří k vozům, které nálepku „in“ mají. Díky módním zakulaceným tvarům se Fiat 500 stal hitem již v 50.letech a jeho nová verze kombinující retro design s moderním na dřívější úspěchy navázala.

Když je zapotřebí, umí jet pětistovka pěkně svižně. A to nejen ve městě, ale i po dálnici. Například Fiat 500 1.2 69 k, který je možné pořídit si také na operativní leasing za sympatických 3674,- Kč/měsíc, dosahuje maximálního výkonu 51 kw při 5500 ot./min. a při šlápnutí do pedálu umí předjíždět na českých dálnicích nepovolenou rychlostí až 160 kilometrů v hodině. Do zavazadlového prostoru se vejde až 185 litrů, při sklopení zadních sedadel dokonce 550 litrů, takže vyrazit na cesty a za zážitky mimo město není problém. Interiér je příjemný, řidič ani spolujezdec kupodivu s nedostatkem místa nezápasí. I to je důvod, proč se Fiat 500 posunul na třetí příčku nejprodávanějších vozů ve své kategorii.

Přehled nabídek na operativní leasing Fiat 500 naleznete zde

 

Hyundai i10 - operativní leasing od 4.050 Kč / měs. vč. DPH

Z trojice nejžádanějších mini vozů na operativní leasing je tohle auto nejdelší a ve své kategorii nabízí nadprůměrně velký prostor. Díky tomu se v něm ani vyšší řidič či spolujezdec necítí stísněně. A to dokonce i vzadu.

Navíc je vůz velmi tichý a není tak nutné přebíjet zvuk motoru decibely z rádia. Příjemný je i objem zavazadlového prostoru, který činí 252 litrů, po sklopení zadních sedadel až 1046 litrů. Auto je hbité, má styl a jeho spotřeba na sto kilometrů patří ve městě k těm nejnižším. Zážehový motor 1.0 MPI dosahuje maximálního výkonu 66k při 5500 ot./min. Hyundai i10 dobře ví, jak zákazníky oslovit. To dokazuje i fakt, že se stal druhým nejprodávanějším vozem ve své kategorii a je možné si ho pořídit na operativní leasing už za 3126,- Kč/měsíc.

Přehled nabídek na operativní leasing Hyundai i10 naleznete zde.

 

Škoda Citigo - operativní leasing od 4.490 Kč / měs. vč. DPH

České auto německého koncernu Volkswagen Group trhá v tuzemsku doslova rekordy a na českém trhu je jednoznačně jedničkou v kategorii mini aut.

Ač městské auto, i zde platí, že interiér nabízí dostatek místa a o komfort řidiče i spolujezdců je dobře postaráno. O pohodlí se v přední části starají sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami. Velký je i zavazadlový prostor, do kterého se dají bez problémů naskládat tašky s nákupem. Jeho minimální objem dosahuje stejně jako u Hyundai i10 251 litrů. Spotřeba ve městě je na sto kilometrů kolem pěti litrů. Motor je tichý, a to i při vysokých rychlostech. Mimochodem, výrobce slibuje, že Citigo umí jezdit hodně svižně, a to až 170 kilometrů v hodině.

Škoda Citigo zkrátka zákazníkům nabízí osvědčenou kvalitu za příznivou cenu. Splátka operativního leasingu začíná už na 3711,-Kč/měsíc.

Přehled nabídek na operativní leasing Škoda CitiGO naleznete zde.

 

 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné