Nejlevnější operativní leasing

Nejlevnější operativní leasing

Jaký je nejlevnější operativní leasing? Často takovou otázku dostávají kolegové na naší infolince. Ale na tuto otázku se velmi špatně odpovídá. Záleží jestli se na nejlevnější opeativní leasing koukáte z pohledu absolutní částky za nájem vozu nebo z reálného pohledu výhodnosti nabídky a celkových nákladů spojených s provozem vozu.

Pokud se na nabídky na nejlevnější operativní leasing podíváme z pohledu celkové částky za nájem budou v žebříčku nejlevnějšího operativního leasingu figurovat menší modely vozů s nízkým ročním nájezdem a nejdelší dobou nájmu a bez služeb. Ale nemusí to být pravidlem.

Pro koho nejlevnější operativní leasing může být?

Potřebujete vozit například pravidelně děti do školy nebo na kroužky po městě? Jezdíte pravidelně na nedalekou chalupu? Nebo potřebujete druhé nebo snad i třetí auto do rodiny? Dojiždíte každý den za roh do práce? Zkrátka potřebujete bezpečné a spolehlivé nové auto, ale netrávite v něm každý den dlouhé cesty a nechcete vybírat z ojetých vozidel, kde nemusíte mít uplné štěstí ve výběru. A zároveň se nechcete zbavovat úspor pro zaplacení akontace pro klasický leasing? Přesně pro Vás může být dobrou volbou nejlevnější operativní leasing.

Je z čeho vybírat?

Dle pohledu do našeho katalogu operativních leasingů NaOperak.cz v nabídkách na nejlevnější operativní leasing figurují zejména značky Hyundai, Škoda a Peugeot. Zejména první jmenováná značka má v nabídkách těch nejlevnějších operativních leasingů hned tři modelové řady. V době přípravy tohoto článku byl v našem katalogu nejlevnější operativní leasing u modelu Hyundai i10 za 2.934 Kč bez DPH (3.550 Kč s DPH). Za tuto příjemnou částku budete v Hyundai i10 jezdit 4 roky, ale neměli byste překročit 10.000 km ročně. Představme si tedy 5 tipů na nejlevnější operativní leasing:

Operativní leasing Hyundai i10 od 2.934 Kč bez DPH 

Hyundai i10

Nejmenší z modelové řady Hyundai je městský i10. Aktuální generace měla premiéru na sklonku roku 2019. Díky tomu přináší i do segmentu městský mini aut řadu moderních technologií a dnes velmi požadavanou konektivitu.
Vyberte si z aktuálních nabídek Hyudai i10 zde >> 

Operativní leasing Škoda Fabia 3.102 Kč bez DPH 

Škoda Fabia

Škoda Fabia je oblíbená nejen mezi rodinami, kde často supluje i roli rodiného auta. Ale stala se i snem mnohých mladých řidičů. Můžeme se těšit na novou generaci, která se již brzy objeví.
Vyberte si z aktuálních nabídek Škoda Fabia zde >> 

Operativní leasing Hyudai i20 od 3.461 Kč bez DPH 

Hyundai i20 operativní leasing

Nové Hyundai i20 je přímou konkrencí právě pro výše uvedenou Fabii. Jeho handikepem v boji s "fabčou" může být chybějící verze kombi. Nicméně podobně jako menší i10 nabízí řádu moderních asistentů a funkcí.
Vyberte si z aktuálních nabídek Hyundai i20 zde >> 

Operativní leasing Peugeot 108 od 3.699 Kč bez DPH

Peugeot 108 operativní leasing

Nejmenší z lví rodiny Peugeot, které je doma zejména ve městě.
Vyberte si z aktuálních nabídek Peugeot 108 zde >> 

Operativní leasing Hyundai i30 od 3.718 Kč bez DPH

Hyundai i30 operativní leasing

Velkým překvapením v našem přehledu nabídek nejlevnějších operativních leasingů je vzhledem k ostatním vozům poměrně velký Hyundai i30. 
Vyberte si z aktuálních nabídek Hyundai i30 zde >> 

Výkup vašeho vozu protiúčtem může znamenat ještě levnější operák

Vyplatí se sledovat aktuální nabídky operativních leasingů u nás na webu nebo se zaregistrovat níže k odběru newsletteru nebo sledovat naše sociální sítě. Díky časově omezeným nabídkám můžete díky podpoře výrobce hodně ušetřit. Aktuálně můžete při využití akce výkupu vašeho stávajícího vozu získat např. Volkswagen Golf od 3.268 Kč bez DPH měsíčně.

Operativní leasing Volkswagen Golf od 3.268 Kč bez DPH

Volkswagen Golf operativní leasing

VW Golf

Vyberte si z aktuálních nabídek Volkswagen Golf zde >> 

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné