Prémiový operativní leasing od Drivalia

Prémiový operativní leasing od Drivalia

Společnost Drivalia Lease Czech Republic, nástupce české pobočky společnosti LeasePlan v oblasti leasingu, plánuje rozšíření svého portfolia služeb a oslovění nových zákaznických skupin. Cílem je posílit svou pozici lídra v oblasti správy podnikových automobilových flotil a fleet managementu, a to s důrazem na inovativnost založenou na nejnovějších technologiích a moderních obchodních konceptech, jako jsou předplatné automobilů a sdílení služebních vozů včetně elektromobilů. Tuto strategii představili zástupci společnosti na tiskové konferenci v Praze, konané v říjnu.

Drivalia je součástí struktury Crédit Agricole, desáté největší banky na světě, a patří společnosti CA Auto Bank, kterou vlastní Crédit Agricole Consumer Finance. CA Auto Bank, s téměř stoletou zkušeností v oblasti mobility, zaměřuje svou pozornost na propagaci alternativních pohonů a provozuje v Itálii největší soukromou síť s více než 1600 veřejnými nabíjecími stanicemi.

Giacomo Carelli, generální ředitel CA Auto Bank a předseda představenstva společnosti Drivalia, uvedl: „Naším cílem je demokratizace čisté mobility, tak aby byla dostupná široké veřejnosti. Plánujeme, že v roce 2030 bude polovina nových vozidel v naší flotile zelených.“

Vstup na český trh představuje pro Drivalia důležitý krok v rámci celoevropské růstové strategie. Do roku 2026 plánuje rozšířit svou flotilu na 300 tisíc vozidel, zaměřujíc se na pronájem, operativní leasing, předplatné a sdílení. V České republice již Drivalia spravuje vozové parky pro přibližně 2500 zákazníků s více než 30 tisíci vozidly. Společnost bude nadále nabízet produkty založené na principu operativního leasingu a zůstane multibrandovým poskytovatelem, vybírajícím nejlepší řešení na trhu nezávisle na konkrétních značkách automobilů.

Drivalia plánuje rozšířit svou nabídku o mezinárodní produkty, jako je Drivalia Planet Mobility, která zahrnuje sdílení firemních automobilů, variabilní pronájmy a předplatné vozidel CarCloud. Autopůjčovna Drivalia Rent má být zprovozněna v Praze v prvním čtvrtletí příštího roku s cílem oslovit zejména retailovou klientelu. Další služby budou následovat, přičemž společnost plánuje expanzi do dalších evropských zemí, včetně Německa a Polska letos a Rakouska, Švédska a Švýcarska v příštím roce.

Nabídky Drivalia GO najdete v našem přehledu operativní leasingů zde

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné