Vy jezdíte, Mototechna Drive se stará

Vy jezdíte, Mototechna Drive se stará

Přemýšlíte o pořízení nového automobilu? Zajímavou možností by pro vás mohla být nabídka vozů poskytovaných formou operativního leasingu. Jaké jsou jeho výhody?

Není to tak dlouho, kdy byly operativní leasingy poskytovány jen podnikatelům a firmám a běžní zákazníci se k takovému druhu „vlastnictví“ auta nedostali. Jednou z firem, která se krátkodobým operativním leasingem zabývá a zaměřuje se i na privátní klientelu je Mototechna Drive, spadající do skupiny AURES Holdings.

V případě operativního leasingu klient hradí leasingové společnosti pravidelné měsíční splátky, tedy nájem automobilu poskytnutého na předem dohodnuté časové období. Po uplynutí doby pronájmu se však nájemce nestává majitelem vozidla, ale vrací jej pronajímateli. Ten je po celou dobu vlastníkem automobilu a řeší i jeho další prodej. Operativní leasing je tedy služba, která vám umožní využívání automobilu bez zbytečných starostí se servisem, přezouváním a dalšími náklady, které jsou s vlastnictvím vozu spojeny.

V případě krátkodobých pronájmu do půl roku, na které se Mototechna Drive specializuje, je výhodou i to, že si můžete například na léto pronajmout kabriolet a přes zimu ho vyměnit za SUV, kterým budete jezdit na hory. Po celou dobu pronájmu je vám k dispozici osobní konzultant, který s vámi průběžně řeší vaše požadavky. Zároveň se stará o to, aby váš vůz byl stále ve skvělém technickém stavu, měl správné pneumatiky a platnou dálniční známku. Na rozdíl od klasického operativního leasingu je v Mototechně Drive možné domluvit pronájem i na kratší období – od jednoho dne až po půl roku. Na výběr je velké množství značek, modelů i typů od elektromobilů až po dodávky, od prémiových značek Mercedes-Benz, BMW a Audi až po Dacii. Pro věrné klienty má Mototechna Drive připravenou i celou škálu benefitů, například v podobě zápůjčky vozu na dovolenou, nebo dodávky na stěhování.

I v současné složité době vychází klientům maximálně vstříc a nový vůz umí doručit přímo tam, kam si klient přeje tak, aby nemusel opustit pohodlí svého domova a vystavovat se tak riziku nákazy.

mototechna drive

Vizí Mototechny Drive je poskytovat klientům kompletní řešení jejich mobility bez starostí, v rodinné atmosféře a s oboustrannou důvěrou. Jediné, co budete během pronájmu svého vysněného vozu řešit, je doplňování paliva. Přijďte se osobně přesvědčit. Aktuálně má v portfoliu více než 750 vozidel a zajišťuje mobilitu jak soukromých osob a drobných podnikatelů, tak i sportovců, známých osobností a nadnárodních korporací.

Mototechna Drive vám pomůže:

  • Odkoupit váš stávající vozový park
  • Pomůže s optimálním nastavením vozového parku
  • U nás neplatíte žádný vstupní poplatek, pouze vratnou kauci
  • Při předčasném vrácení zapůjčených vozidel lze vždy dohodnout individuální podmínky

 Vyberte si svůj nový vůz a zažijte radost z první, opravdu bezstarostné jízdy!

Kompetní nabídků vozů na operativní leasing od Mototechna Drive naleznete zde.

Z aktuálních nabídek vozů na operativní leasing
od Mototechna Drive vybíráme:

Dacia Duster  Ford Focus

Hyundai Tucson  Skoda Kamiq

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné