Magazín o operativním leasingu

Operativní leasing Jeep Renegade : ideální dobrodruh do města, v limitované edici za  6 666 Kč měsíčně

Operativní leasing Jeep Renegade : ideální dobrodruh do města, v limitované edici za 6 666 Kč měsíčně

Jeep prodával SUV ještě předtím, než byly cool. Vždyť už od 70. let 20. století je ikonickou značkou pro bytelné užitkové vozy. A protože doba si žádá městský džíp, vyšel Jeep Renegade tomuto požadavku maximálně vstříc. V limitované akci můžete mít na operativní leasing tohoto retro off road sympaťáka s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi za ďábelskou cenu 6 666 za měsíc. Tady je pár důvodů, proč do toho jít.

Volvo XC60 – Zralý jako víno

Volvo XC60 – Zralý jako víno

První generace Volva XC60 byla představena na ženevském autosalonu na jaře roku 2008 a vydržela ve výrobním programu až do letošního roku. Nyní můžete mít časem prověřený vůz za výhodnou cenu.

Je mi 30 a nechci nic řešit, operativní leasing mi ulehčil život

Je mi 30 a nechci nic řešit, operativní leasing mi ulehčil život

Auto jsme začali vnímat spíš jako spotřební věc. Zároveň ale od něj očekáváme spolehlivost a mít ho okamžitě k dispozici. Podobně smýšlí i třicetiletá účetní Lenka Šebestová, která si před nedávnem pořídla na operativní leasing vysněnou novou Škodu Fabia. Dnes si to nemůže vynachválit. Auto užívá podle svých potřeb a nemá starosti s jeho provozem.

Drsňák Ford Ranger v novém kabátě, v akci jen za 9 099 za měsíc!

Drsňák Ford Ranger v novém kabátě, v akci jen za 9 099 za měsíc!

V posledních měsících na náš trh dorazil vylepšený terénní pick-up Ford Ranger. Mimořádně robustní pracovní auto je zase o něco lepší a navíc s operativním leasingem můžete tohoto terénního dříče mít už za 9 099 Kč měsíčně. To za to stojí!
Ale pozor akční nabídka společnosti FORD MOTOR COMPANY trvá do konce června, takže chcete-li Rangera zaměstnat naplno, o což si ze své podstaty sám říká, měli byste si pospíšit. Pojďme si ale shrnout, co všechno v sobě skrývá velice příjemná částka 9 099 Kč za měsíc.

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné